Tiktok’ta Canlı Yayına Nasıl Misafir Alınır?

TikTok Canlı Yayın Misafir İsteği Nasıl Açılır?, TikTok Canlı Yayın Beğeni Nasıl Yapılır? , Tiktok’ta Bir Gül Ne Kadar?, Tiktok’ta Canlı Yayına Nasıl Misafir Alınır?, Detaylar yazımızda…

Sosyal medya üzerinden kazanç sağlamak isteyen kullanıcılar için Tiktok oldukça popüler bir tercihtir. Tiktok kullanıcıları yüksek takipçi sayısına ulaşarak canlı yayın açabilmekte ayrıca belli bir izlenme takipçi sayısına ulaşıldığında Tiktok fon üzerinden ödeme yapmaktadır. Canlı yayın açılabilmesi için kullanıcıların 1000 takipçi sayısına ulaşması gerekmektedir. Bu sayede instagram yorum satın al paketiyle gelen hediyeler ile oara kazanılması mümkündür. Bunla beraber camlı yayında hediye gönderimini artırmak için yayınınıza misafir davet edebilir izlenme oranınızı artırabilirsiniz. Canlı yayına misafir daveti için yapılması gerekenler:

  • Tiktok uygulamasına giriş yaptıktan sonra canlı yayın açınız.
  • Canlı yayının sağ üst köşesinde yer alan sonsuzluk işaretine tıklamalısınız.
  • Açılan ekrandan davet etmek istediğiniz misafiri seçmelisiniz.
  • Seçilen kullanıcıya bildirim gitmektedir, “Katıl” butonuna basan kullanıcı misafir olarak yayına katılabilmektedir.

Canlı yayınınıza katılan misafir kullanıcının takipçi sayısının yüksek olması sizin yayınınıza katkı sağlayacaktır. Ayrıca Tiktok takipçi ve telegram abone satın al paketlerini satın alabileceğiniz Sosyalgram.com adresini ziyaret edebilir gerçek takipçilerden oluşan paketlerle etkileşim oranınızı artırabilirsiniz.

TikTok Canlı Yayın Misafir İsteği Nasıl Açılır?

Canlı yayınınızı açtıktan sonra yayın ekranındaki sonsuzluk işaretinden davet etmek istediğiniz kullanıcıyı seçmelisiniz. Misafir kullanıcıya giden davetin kabul edilmesi ile yayınınıza katılacaktır. Canlı yayınlarınızdan elde ettiğiniz hediyeler ile kazançlarınızı artırabilirsiniz. Ancak canlı yayın açmanız için 1000 takipçi sayısına ulaşmanız gerekmektedir. Bunun için etkileşim oranınızın artması, video paylaşımlarınızın kullanıcılar tarafından beğenilmesi gibi kriterler oldukça önemlidir. Sosyagram.com adresinden instagram izlenme satın al ve gerçek kullanıcı paketlerine 4,99 TL’den başlayan fiyatlarla ulaşabilir etkileşim oranınızı artırabilirsiniz.

TikTok Canlı Yayın Beğeni Nasıl Yapılır?

Kullanıcıların yapmış olduğu canlı yayın içeriğini beğenmek için videoya çift tıklamanız veya sağ tarafta yer alan kalp simgesine dokunmalısınız. Videoların beğeni sayısı arttıkça herkes tarafından görünürlük oranı da yükselecektir. Bu sayede takipçi sayınız be izlenme sayınız da yükselecek kazanacağınız para miktarı artacaktır. buy facebook followers paketlerine gerçek ve aktif kullanıcılar, ekstra takipçi hediyeleri ve keşfete düşme garantisi ile Sosyalgram internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Tiktok’ta Bir Gül Ne Kadar?

Tiktok’ta en çok gönderilen hediye olan gül 25 kuruştur. Hediye fiyatları her yıl güncellenmekte ve hediye gönderecek olan kullanıcıların önce jeton yüklemesi yapması gerekmektedir.

sponsorlu bağlantılar

Benzer İçerikler

Yorum Ekle