Torbalı Bayındır Tren Saatleri

Torbalı’dan Bayındır‘a tren ile yolculuk yaklaşık 40 dakika sürmektedir.

Bayındır treni her gün 4 sefer olarak düzenlenmektedir. ( 1 tanesi Basmane – Tire Seferi, 3 tanesi Basmane – Ödemiş Seferidir )

Torbalı Bayındır Tren Saatleri

İstasyon Trenler
Ödemiş Ödemiş Tire Ödemiş
32721 32725 32755 32729
İzmir (Basmane) 06:30 12:00 16:00 17:10
Gaziemir 06:49 12:14 16:15 17:28
Adnan Menderes Havaalanı 06:56 12:20 16:21 17:34
Menderes 07:03 12:27 16:27 17:40
Pancar 07:15 x 16:40 17:53
Torbalı 07:25 12:50 16:51 18:03
Gürgür x 12:58 x 18:11
Taşkesik 07:36 13:02 x 18:15
Arıkbaşı 07:42 13:08 17:08 18:21
Karpuzlu 07:49 13:15 17:15 18:28
Elifli 07:53 13:19 x 18:32
Furunlu 07:56 13:22 x 18:35
Bayındır 08:01 13:29 17:27 18:40

 

Bayındır Torbalı Tren Saatleri

İstasyon Trenler
Ödemiş Tire Ödemiş Ödemiş
32722 32754 32726 32730
Bayındır MYO 06:08 08:22 10:11 15:38
Bayındır 06:13 08:27 10:18 15:43
Furunlu 06:18 08:32 10:23 15:48
Elifli 06:21 08:35 x x
Karpuzlu 06:25 08:39 10:29 15:56
Arıkbaşı 06:32 08:46 10:36 16:03
Taşkesik 06:38 x x x
Gürgür 06:42 x x x
Torbalı 06:51 09:01 10:51 16:25
Pancar 07:01 09:12 x 16:37
Menderes 07:15 09:27 11:15 16:50
Adnanmenderes Havaalanı 07:20 09:33 11:21 16:56
Gaziemir 07:25 09:39 11:28 17:02
İzmir (Basmane) 07:43 09:57 11:46 17:19

 

Tren tarifelerini olabildiğince güncel olarak yayınlamaya çalışıyoruz, ancak korona önlemleri ve kısıtlamalarından dolayı sık sık seferlerde ve saatlerde değişiklik oluyor.
Seyahat planlaması öncesinde Lütfen aşağıdaki linkten ilgili tren sefer ve saatlerinizi kontrol ediniz. https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/view/eybis/tnmGenel/bolgeselSeferler.jsf?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer İçerikler

Yorum Ekle