Torbalı Tire Tren Saatleri

Torbalı’dan Tire’ye tren ile yolculuk yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Tire treni her gün 4 sefer olarak düzenlenmektedir.

Torbalı Tire Tren Saatleri

İstasyon Trenler
32751 32753 32755 32757
İzmir (Basmane) 10:00 14:10 16:00 19:10
Gaziemir 10:15 14:25 16:15 19:28
Adnanmenderes Havaalanı 10:21 14:31 16:21 19:34
Menderes 10:27 14:37 16:27 19:39
Pancar 10:40 14:50 16:40 19:52
TORBALI 10:52 15:02 16:51 20:02
Gürgür 11:00 x x x
Taşkesik 11:04 x x x
Arıkbaşı 11:10 15:21 17:08 20:17
Karpuzlu 11:17 15:30 17:15 20:24
Elifli 11:21 x x x
Furunlu 11:24 x x x
Bayındır 11:29 15:44 17:27 20:34
Bayındır MYO 11:34 x x x
Yakaköy 11:37 x x x
Km.91+300
(Tire Toki Mahallesi Durağı)
11:48 16:01 17:44 20:51
Fen Lisesi Durağı 11:53 x 17:49 x
TİRE 11:56 16:09 17:52 20:59

Torbalı’dan Basmane’ye tren ile yolculuk yaklaşık  53 dakika sürmektedir.

Tire Torbalı Tren Saatleri

İstasyon Trenler
32754 32752 32756 32758
TİRE 08:00 06:30 13:05 16:55
Fen Lisesi Durağı 08:04 x x 16:59
Km.91+300
(Tire Toki Mahallesi Durağı)
08:09 06:37 13:12 17:04
Çatal 08:15 06:43 13:18 17:11
Yakaköy x x x 17:16
Bayındır MYO 08:22 x x 17:19
Bayındır 08:27 06:52 13:28 17:26
Furunlu 08:32 x x 17:31
Elifli 08:35 x x 17:34
Karpuzlu 08:39 07:02 13:39 17:38
Arıkbaşı 08:46 07:09 13:46 17:45
Taşkesik x x x 17:51
Gürgür x x x 17:55
TORBALI 09:01 07:24 14:03 18:04
Pancar 09:12 07:35 14:14 18:15
Menderes 09:27 07:51 14:29 18:30
Adnan Menderes
Havaalanı
09:33 07:56 14:35 18:36
Gaziemir 09:39 08:01 14:41 18:41
İzmir (Basmane) 09:57 08:19 14:59 18:58

 

Tren tarifelerini olabildiğince güncel olarak yayınlamaya çalışıyoruz, ancak korona önlemleri ve kısıtlamalarından dolayı sık sık seferlerde ve saatlerde değişiklik oluyor.
Seyahat planlaması öncesinde Lütfen aşağıdaki linkten ilgili tren sefer ve saatlerinizi kontrol ediniz. https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/view/eybis/tnmGenel/bolgeselSeferler.jsf?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer İçerikler

Yorum Ekle