Torbalı Tire Tren Saatleri

Torbalı’dan Tire’ye tren ile yolculuk yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Tire treni her gün 1 sefer olarak düzenlenmektedir.

Torbalı Tire Tren Saatleri

İstasyon Trenler
32755
İzmir (Basmane) 16:00
Gaziemir 16:15
Adnan Menderes Havaalanı 16:21
Menderes 16:27
Pancar 16:40
Torbalı 16:51
Arıkbaşı 17:08
Karpuzlu 17:15
Bayındır 17:27
Çatal 17:38
Tire Toki Mahallesi Durağı 17:44
Fen Lisesi Durağı 17:49
Tire 17:52

Torbalı’dan Basmane’ye tren ile yolculuk yaklaşık  53 dakika sürmektedir.

Tire Torbalı Tren Saatleri

İstasyon Trenler
32754
Tire 08:00
Fen Lisesi Durağı 08:04
Tire Toki Mahallesi Durağı 08:09
Çatal 08:15
Bayındır MYO 08:22
Bayındır 08:27
Furunlu 08:32
Elifli 08:35
Karpuzlu 08:39
Arıkbaşı 08:46
Torbalı 09:01
Pancar 09:12
Menderes 09:27
Adnan Menderes Havaalanı 09:33
Gaziemir 09:39
İzmir (Basmane) 09:57

 

Tren tarifelerini olabildiğince güncel olarak yayınlamaya çalışıyoruz, ancak korona önlemleri ve kısıtlamalarından dolayı sık sık seferlerde ve saatlerde değişiklik oluyor.
Seyahat planlaması öncesinde Lütfen aşağıdaki linkten ilgili tren sefer ve saatlerinizi kontrol ediniz. https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/view/eybis/tnmGenel/bolgeselSeferler.jsf?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer İçerikler

Yorum Ekle