Her Mevsime Uygun Bebek Tulumu

HerMevsime Uygun Bebek Tulumu

Bebeğinizin hassas cildi yaz sıcaklarında aşırı tere ve sıcağa maruz kalınması durumunda terleyerek kızarabilir. Cilt bariyeri oluşmamış olan bebeğiniz için hava şartları uygun modeller seçerek tüm günü rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Sıcak ve bunaltıcı günlerde havadar yazlık bebek tulum modelleri tercih edebilirsiniz.

Yeni Doğan Bebek Tulumları

Yeni doğan bebekler günün büyük kısmını uyuyarak geçirebiliyor. Annelere düşen ise uykusu bölünmemesi için bebeklerine maksimum konfor sağlamak oluyor. Bu özel dönemde genellikle bebeklerin uykusu sırasında bez değiştirme yapılıyor. Bu sebeple 0-3 aylık bebek tulum modelleri anne ve bebeğin rahatı doğrultusunda seçilmesi bebek bakımını kolaylaştırıyor.

Bebek Tulumu Özellikleri

Bebek uyku tulumu modelleri kullanım kolaylığı ile alışveriş listesinde mutlaka yer alıyor. Mevsim koşullarına uygun farklı özelliklerde üretilen bebek tulum modelleri bebeklerin hassas cilde uygun pamuk ve antialerjik kumaşlar kullanılarak üretimi gerçekleştiriliyor. Yazlık bebek uyku tulumu seçenekleri kaliteli ve ince kumaşlardan üretilmesi aşırı terlemeyi önlüyor. İnce askılı yazlık bebektulum modellerini https://www.breeze.com.tr/Kiz-Bebek/Tulum sitesinden temin edebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Benzer İçerikler

Yorum Ekle