Erkek Yüzük

Erkek Yüzük

Geçmişten günümüze erkeklerin çok fazla tercih ettikleri aksesuarlar yüzüklerdir. Erkeklerin çoğu yüzüklere anlam yüklemekte, çoğu ise tarz olmak İçin takmaktadır. Erkeklerin taktıkları yüzükler genellikle sade ya da Osmanlı dönemini anımsatan tasarıma sahip yüzüklerdir. Erkekler genellikle yüzük seçerken yapısının gümüş olmasını isterler. Erkek yüzük tasarımları ise son dönemlerde her tarza uyacak şekilde hazırlanmıştır.

Erkek Yüzük Önerileri

Erkeklerin bir kısmı yüzük olarak sadece anlamlı olan alyansları takmaktadır. Ancak bir kısmı ise tarz olmak nedeniyle yüzükler kullanmaktadır. Erkek yüzük Osmanlı döneminde çok fazla tercih edilen yüzük olmasının yanı sıra Barış Manço da yüzükleri severdi. Her erkeğin beğeneceği yüzük önerileri şu şekildedir sade gümüş erkek yüzüğü; bu yüzükler sadelikten yana olan erkeklerin gözdesidir.

Bir diğer yüzük modeli ise gümüşün yarı kısmını altın kaplaması olan yüzük modeli, bu modelde erkekler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Son olarak siyah motiflere sahip olan gümüş yüzükler. Bu yüzüklerin üzerine anlamlı figürler çizilmektedir. Çoğu siyah yüzüklerin üzerine ise çeşitli taşlar da koyulmaktadır. Bu taşlı yüzükler ise genellikle takım elbise seven erkeklerin bir numaralı yüzüğüdür. Birçok erkek yüzük modellerine https://www.lizaypirlanta.com/altin-alyans

Buradan ulaşabilirsiniz.

 

sponsorlu bağlantılar

Benzer İçerikler

Yorum Ekle