Torbalı’dan Doğanlar Bornova Stadyumuna nasıl gidilir?

Torbalı’dan Doğanlar Bornova Stadyumuna nasıl gidilir?

Torbalı’dan İZBAN ile Aliağa yönüne doğru giden trene bininiz. 15 durak sonra Hilal istasyonunda inerek İZMİR METRO’suna geçiniz. 8 durak sonra Evka 3 Metro istasyonunda ininiz. Evka 3 Aktarma merkezinden ESHOT 317 nolu Kavaklıdere otobüse bininiz. 14 durak sonra Hurdacılar Durağında inerek Göztepe Doğanlar Bornova Stadyumuna ulaşabilirsiniz. Ayrıca maç günleri de stadyuma giden Eshot otobüsleri çalışmaktadır.

Kendi aracınız ile gidecekseniz yaklaşık 45km ve 35 dakikalık bir yolculuk yapmanız gerekiyor.        İzmir – Aydın caddesi D550 karayolu üzerinden giderek İzmir – Aydın otobanına Torbalı bağlantısından E87 Otobanına girerek yolunuza devam ediniz Doğanlar / Pınarbaşı yönünden çıkınız. Yaklaşık 3.5km Kemalpaşa caddesi yönünde ilerleyin sola dönün, sonra Hacılarkırı caddesinde 500metre ilerleyin sola dönün, 1607 sokakta 500metre ilerleyin Göztepe Doğanlar Bornova Stadyumuna ulaşabilirsiniz.

Doğanlar Bornova Stadyumu Bilgileri:

Bornova Stadyumu İzmir’in Bornova ilçesinde bulunan 6.041 izleyici kapasiteli çok amaçlı stadyum. Sahaya şu anda Altınordu futbol kulübü ev sahipliği yapmaktadır.

Doğanlar Mahallesi  Bornova/İzmir

Telefon: 0 232 396 00 38

Doğanlar Bornova Stadyumu Konum

sponsorlu bağlantılar

Benzer İçerikler

Yorum Ekle