Torbalı Söke Tren Saatleri

Dikkat : Pandemi Nedeniyle Çalışmamaktadır.

Torbalı’dan Söke’ye tren ile yolculuk yaklaşık 1 saat 24 dakika sürmektedir.

Söke treni her gün tek sefer olarak düzenlenmektedir.

BASMANE-SÖKE
İstasyon

Sefer No

Tren Saatleri
32741
İzmir (Basmane) 19:25
Gaziemir 19:40
Adnanmenderes Havaalanı 19:46
Menderes 19:52
Pancar 20:07
Torbalı 20:20
Tepeköy 20:27
Selçuk 20:50
Çamlık 21:03
Ortaklar 21:21
Sazlıköy 21:37
Söke 21:44

Torbalı’dan Basmane’ye tren ile yolculuk yaklaşık  54 dakika sürmektedir.

SÖKE-BASMANE
İstasyon

Sefer No

Tren Saatleri
32742
Söke 05:50
Sazlıköy 05:58
Ortaklar 06:15
Çamlık 06:35
Selçuk 06:49
Tepeköy 07:10
Torbalı 07:16
Pancar 07:25
Menderes 07:37
Adnanmenderes Havaalanı 07:42
Gaziemir 07:47
İzmir (Basmane) 08:04

 

Tren tarifelerini olabildiğince güncel olarak yayınlamaya çalışıyoruz, ancak korona önlemleri ve kısıtlamalarından dolayı sık sık seferlerde ve saatlerde değişiklik oluyor.
Seyahat planlaması öncesinde Lütfen aşağıdaki linkten ilgili tren sefer ve saatlerinizi kontrol ediniz. https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/view/eybis/tnmGenel/bolgeselSeferler.jsf?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer İçerikler

Yorum Ekle