Torbalı Söke Tren Saatleri

Torbalı’dan Söke’ye tren ile yolculuk yaklaşık 1 saat 24 dakika sürmektedir.

Söke treni her gün tek sefer olarak düzenlenmektedir.

BASMANE-SÖKE
İstasyon

Sefer No

Tren Saatleri
32741
İzmir (Basmane) 19:25
Gaziemir 19:40
Adnanmenderes Havaalanı 19:46
Menderes 19:52
Pancar 20:07
Torbalı 20:20
Tepeköy 20:27
Selçuk 20:50
Çamlık 21:03
Ortaklar 21:21
Sazlıköy 21:37
Söke 21:44

Torbalı’dan Basmane’ye tren ile yolculuk yaklaşık  54 dakika sürmektedir.

SÖKE-BASMANE
İstasyon

Sefer No

Tren Saatleri
32742
Söke 05:50
Sazlıköy 05:58
Ortaklar 06:15
Çamlık 06:35
Selçuk 06:49
Tepeköy 07:10
Torbalı 07:16
Pancar 07:25
Menderes 07:37
Adnanmenderes Havaalanı 07:42
Gaziemir 07:47
İzmir (Basmane) 08:04
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer İçerikler

Yorum Ekle