Torbalı Ödemiş Tren Saatleri

Torbalı’dan Ödemiş’e tren ile yolculuk yaklaşık 1 saat 17 dakika sürmektedir.

Ödemiş treni her gün 3 sefer olarak düzenlenmektedir.

Torbalı Ödemiş Tren Saatleri

İstasyon Trenler
32721 32725 32729
İzmir (Basmane) 06:30 12:00 17:10
Gaziemir 06:49 12:14 17:28
Adnan Menderes Havaalanı 06:56 12:20 17:34
Menderes 07:03 12:27 17:40
Pancar 07:15 x 17:53
Torbalı 07:25 12:50 18:03
Gürgür x 12:58 18:11
Taşkesik 07:36 13:02 18:15
Arıkbaşı 07:42 13:08 18:21
Karpuzlu 07:49 13:15 18:28
Elifli 07:53 13:19 18:32
Furunlu 07:56 13:22 18:35
Bayındır 08:01 13:29 18:40
Bayındır MYO 08:06 x x
Yakaköy 08:09 13:35 18:46
Çatal 08:16 13:40 18:51
Pınarlı Durağı 08:20 x 18:55
Derebaşı 08:25 13:48 19:00
Doyranlı 08:29 13:52 19:04
İlkkurşun 08:35 13:58 19:10
Ödemiş Gar 08:46 14:09 19:21
Ödemiş Şehir 08:51 14:14 19:26

 

Torbalı’dan Basmane’ye tren ile yolculuk yaklaşık  52 dakika sürmektedir.

Ödemiş Torbalı  Tren Saatleri

İstasyon Trenler
32722 32726 32730
Ödemiş Şehir 05:25 09:30 15:00
Ödemiş Gar 05:29 09:34 15:04
Beytiköy 05:34 x x
İlkkurşun 05:41 09:45 15:15
Doyranlı 05:47 x x
Derebaşı 05:51 x x
Pınarlı Durağı 05:56 09:59 x
Çatal 06:00 10:03 15:31
Yakaköy 06:05 x x
Bayındır MYO 06:08 10:11 15:38
Bayındır 06:13 10:18 15:43
Furunlu 06:18 10:23 15:48
Elifli 06:21 x x
Karpuzlu 06:25 10:29 15:56
Arıkbaşı 06:32 10:36 16:03
Taşkesik 06:38 x x
Gürgür 06:42 x x
Torbalı 06:51 10:51 16:25
Pancar 07:01 x 16:37
Menderes 07:15 11:15 16:50
Adnanmenderes Havaalanı 07:20 11:21 16:56
Gaziemir 07:25 11:28 17:02
İzmir (Basmane) 07:43 11:46 17:19

 

Tren tarifelerini olabildiğince güncel olarak yayınlamaya çalışıyoruz, ancak korona önlemleri ve kısıtlamalarından dolayı sık sık seferlerde ve saatlerde değişiklik oluyor.
Seyahat planlaması öncesinde Lütfen aşağıdaki linkten ilgili tren sefer ve saatlerinizi kontrol ediniz. https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/view/eybis/tnmGenel/bolgeselSeferler.jsf?

 

Torbalı’dan Ödemiş’e Eshot Otobüs İle Nasıl Gidilir?

https://www.torbalirehberi.com/torbali-odemis-eshot-795-nolu-belediye-otobusu-saatleri/

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer İçerikler

Yorum Ekle