Torbalı İngiliz Kültür Nerede? Nasıl Gidilir?

Torbalı İngiliz Kültür
İngiliz Kültür Merkez British Culture

Adresi : 1462 Sokak No: 2 Kat: 5-6-7-8 Kıbrıs Şehitleri Alsancak / İZMİR
Telefonu : 0 232 422 55 70
İngiliz Kültür Torbalı
Adresi : Tepeköy Mahallesi İsmetpaşa Caddesi No:12 Torbalı/İzmir
Telefonu : 0 232 368 25 71
Verilen Eğitimler
Kurumsal
Şirketlere özel kurumsal eğitimler
Genel İngilizce
İngilizce öğrenmek, ingilizce bilgisini geliştirmek isteyen tüm bireyler programımızdan yararlanabilmektedir. İngiliz Kültür Derneği Dil Okullarında gireceğiniz sözlü seviye tespit sınavından sonra, seviyenize uygun ve 12 kişilik olan gruplarımıza yerleştirilerek dil eğitiminize devam edebilirsiniz.
Hazırlık Atlama
İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları Hazırlık Atlama Programı üniversiteye bu yıl başlayacak veya bir yıl hazırlık eğitimi aldıktan sonra Hazırlık Atlama Sınavına tekrar girecek olan tüm öğrenciler için özel olarak tasarlanmıştır.
İş İngilizcesi
İşinde İngilizce kullanması gereken ancak kelime, okuma-yazma ve konuşma düzeyleri yeterli olmayan, bu konularda kendisini geliştirmek isteyen ve British Culture Seviye Tespit Sınavında İngilizce seviyesi en az B2 olan iş yaşamındaki profesyoneller, çalıştığı firmada yükselmeyi hedefleyenler, işe yeni başlayanlar ve günümüzün rekabetçi dünyasında yer almak isteyen üniversite öğrencileri programımızdan yararlanabilmektedir.
Sınav İngilizcesi
YDS, TOEFL, IELTS sınavları ile ilgili detaylı bilgi için şubelerimize ulaşmanızı rica ederiz.
VIP Eğitim
İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları öğrencilerine, amaçlarına yönelik hazırlanmış esnek programlarla kısa sürede eğitim almalarını sağlar.
Erken İngilizce (7-14 yaş)
Ülkemizde ilköğretim ve lise öğrencilerine verilen dil eğitiminde karşılaşılan en büyük problem, öğrencilerimizin özellikle ilköğretim 2.kademe ve lise döneminde hayatlarını etkileyecek ülke çapında yapılan sınavlara hazırlanmalarıdır. Çünkü bu aşamada İngilizce eğitimine yeterli zamanı ayıramamaları ve gereken değeri verememeleridir.
Konuşma Grupları
İngilizce’nin tüm dil bilgisi yapılarıyla öğrenmek konuşma becerisinin gelişmesine tek başına yeterli olamayacaktır. Yabancı dil bilmek demek o dilin sadece gramer yapısını teorik olarak bilmek anlamına gelmez.

Torbalı İngiliz Kültür Konumu :

sponsorlu bağlantılar

Benzer İçerikler

Yorum Ekle