Lotus Psikoloji Danışmanlık Merkezi Torbalı’da Hizmet Veriyor

LOTUS PSİKOLOJİ DANIŞMANLIK MERKEZİ TORBALI’DA HİZMET VERİYOR

Uzman Psikolog Ceren Kılıçlı Çetin tarafından açılan Lotus Psikoloji, Torbalı’da hizmet vermeye başladı. Torbalı ve çevre ilçelerden gelen danışanlarını merkezinde kabul eden Psikolog randevu sistemi ile çalışıyor.

Torbalı’nın en merkezi bölgesinde yer alan merkez, Ertuğrul Mahallesi Sadık İleri Bulvarı No:15 (Şahinler Fırın ve Metropolis sürücü kursunun karşısında) adresinde hizmet veren Lotus Psikoloji, 28 yaşındaki Genç Psikolog Ceren Kılıçlı Çetin tarafından kuruldu.

6 senedir bu alanda aktif olarak çalışan ve deneyim sahibi olan Psikolog İzmir Üniversitesi Psikoloji mezunu ve ayrıca Ege Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmıştır. Psikolog Ceren Kılıçlı Çetin, deneyimini ortaya koyarak büyük talep görüyor. Özellikle Çocuk ve Aile Danışmanlığı alanında Yetkin olduğunun altını çiziyor. Kendi işletmesini açmaya karar veren genç psikolog, kısa sürede farkını ortaya koymaya başladı. Geniş ve ferah işletmesi verilen hizmetin kalitesini arttırıyor. Lotus Psikoloji’den kendisi için, çocuğu için veya aile olarak danışmanlık hizmeti almak isteyenler 0530 995 93 35 numaradan kendisine ulaşabilirler.

LOTUS PSİKOLOJİ’DE VERİLEN HİZMETLER

Lotus Psikoloji işletmesinde Çocuk ve Ergen Terapisi, Oyun Terapisi, Ebeveyn Danışmanlığı, Çift ve Aile Danışmanlığı, Yetişkin Psikolojik Danışmanlığı  Kurumsal Danışmanlık alanlarında hizmet verilmektedir. Ayrıca işletmede Çocukluk Dönemi Psikopatolojileri: Özel Öğrenme Güçlüğü, Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite ve Dürtüsellik, Depresyon, Kaygı Bozuklukları, Davranım Bozukluğu, Sosyal Kaygı, Gecikmiş Gelişim ve Gelişim Takibi, Çocuklarda Kaygı ve Korkular, Tuvalet Alışkanlığı Kazanımı, Enürezis (Alt Islatma) / Enkoprezis (Kaka Tutma- Yapma Zorlukları), Beslenme ve Uyku Problemleri Çocukluk Çağı Travmaları (Cinsel, Fiziksel, Duygusal), Okula Başlama, Okul Korkusu, Ayrılma Kaygısı, Boşanma ve Boşanma Sürecine Uyum, Ebeveynlik Tutumları, Aile İçi İletişim, Saldırganlık, Zorbalık, Öfke Problemleri, Ergenlik Dönemi Problemleri, Sınav kaygısı, Yetişkin Psikopatolojileri: Obsesif Kompulsif Bozukluk, Depresyon, Anksiyete, Panik Atak, Fobiler, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Sosyal Kaygı, Stres Yönetimi İlişki ve Evlilik sorunları, Kayıp ve Yas süreci, İletişim problemleri, Psikolojik Kökenli Bedensel Rahatsızlıklar, Psikosomatik sorunlar, Yeme Problemleri, İş Hayatı ile İlgili Sorunlar, Motivasyon gibi konularda psikolojik danışmanlığa veya terapiye ihtiyacı olanlara rehberlik ediyor.

PSİKOLOJİK DANIŞMA VE PSİKOTERAPİ ALANINDA UZMAN İSİM: PSİKOLOG CEREN KILIÇLI ÇETİN

Psikolog Ceren Kılıçlı Çetin,  Lisans Eğitimini İzmir Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Yüksek Lisansını Ege Üniversitesi Aile Danışmanlığı programında bitirip uzman olmuştur. Ayrıca Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon eğitimini tamamlamıştır. Pek çok alanda eğitimlere katılan Psikolog güncel yaklaşımları takip etmektedir. Aldığı eğitimlerden bazıları; Bilişsel Davranışçı Terapi, Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi, Çocuk ve Ergen Psikopatolojisi ve Görüşme Teknikleri, Aile Terapileri, Çizim Testleri ve Çocuk Resimleri Analizi, Bağımlılık’tır. 2017 yılından bu yana birçok eğitim kurumunda hem yönetici hem okul psikoloğu olarak görev yapmış ve yanı sıra pek çok konuda seminerler vermiştir. Şu anda ise Torbalı’da kurucusu olduğu LOTUS PSİKOLOJİ’de çocuklara ve ailelerine psikolojik danışmanlık hizmeti vermekte, oyun terapisi ve çocuk merkezli aile terapisi uygulamakta;  yetişkinler ile Bilişsel Davranışçı yaklaşımla çalışmaktadır. Ayrıca çeşitli kurumlarda eğitimler düzenlemektedir.

 

sponsorlu bağlantılar

Benzer İçerikler

Yorum Ekle