Torbalı’dan Münire Eskici Kahveci Gazozcusuna Nasıl Gidilir?

Münire Eskici Kahveci Gazozcusu
Adres: Alsancak mahallesi 1484 sokak No:4 Alsancak
Telefon: 0535 259 68 46
Çalışma Saatleri:
Haftanın Her Günü Açılış: 12:00 Kapanış:22:00


Münire Eskici Kahveci Gazozcusunda neler var?
Sadece gazoz ve kahvenin satıldığı Münire’de Yaklaşık 90 çeşit yerel gazoz var , Münire’de küçükken düğünlerden de hatırladığım Huzur, cincibir gazozunu bulmak mümkün. Yine, cam şişede getirilen Güneş su da efsanelerden birisi.

Burada eski daktilodan, guguklu saate gaz lambasından, eski radyolar televizyonlar saatler aklınıza gelmeyecek sayıda antikalar obje ve eskiden bakkallarda olan ürünler şeker, oyuncak ve daha neler neler var bu dükkanda.

İzmir’den Huzur gazozu Küçüklüğümün efsane içeçeği içine leblebi atınca da bir başka oluyor. Denizli’den Zafer gazozu, Adana’dan Ferah Bade, Ordu’dan Ufuk, Safranbolu’dan Bağlar gazozu, Sakarya’dan Neşe, Akhisar’dan Dört Mevsim gazozu, Niğde’den Niğde gazozu ve Bor, Bursa’dan Uludağ gazozu, Rize gazozu, Trakya gazozu, Madran gazozu, Su-Ga, Fruko gibi Gazoz markalarıyla birlikte yaklaşık 90 çeşitden fazla gazoz bulunuyor.

Münire Eskici Kahveci Gazozcusuna Nasıl Gidilir?

https://www.torbalirehberi.com/torbali-alsancak-izban-saatleri/

Torbalı’dan İZBAN ile Aliağa yönüne doğru giden trene bininiz 17 durak sonra ( 1 saat )Alsancak durağında ininiz yaklaşık 500metre yürüyerek Münire Eskici Kahveci Gazozcusuna ulaşabilirsiniz.

Münire Eskici Kahveci Gazozcusu Konumu:

sponsorlu bağlantılar

Benzer İçerikler

Yorum Ekle