Torbalı Belediyesi Kadın Voleybol Takımı

2021-2022 VOLEYBOL SEZONU
KADINLAR 2. LİGİ STATÜSÜ
2.LİG KADINLARDA 16 GRUPTA 142 TAKIM BULUNMAKTADIR.
I.ETAP: Gruplardaki takımlar iki devreli deplasmanlı lig usulüne göre karşılaşırlar. Gruplarında 1 ve 2.sırayı alan toplam 32 takım Çeyrek Finale yükselir.
LİGDEN DÜŞME: 9 ve 10 takımlı gruplarda son iki sıraya alan takımlar (9’lu gruplarda 8. ve 9.takım – 10’lu gruplarda 9.ve 10.takım), diğer gruplarda ise son sırayı alan takımlar mahalli lige düşerler.
ÖNEMLİ: Bir üst ligde takımı bulunan kulüpler Çeyrek Finalden İtibaren yer alamaz. Üst ligde takımı bulunan kulübün yerine sıradaki takım Çeyrek Finale alınır.

Türkiye Voleybol Ligi Kadınlar 2. Ligi 9.Grup 2021-2022 Sezonu Puan Durumu

S TAKIM ADI O G M P A V SAV ASP VSP SPAV
1 SALİHLİ BELEDİYE 12 11 1 32 35 9 3.889 1015 819 1.239
2 TORBALI BELEDİYE 12 9 3 30 33 11 3.000 1020 833 1.224
3 ALTEKMA ALTINORDU 12 9 3 26 31 14 2.214 1014 894 1.134
4 TURGUTLU BELEDİYE 12 8 4 21 24 19 1.263 953 913 1.044
5 AKHİSAR BELEDİYE
SPORTİF FAALİYETLER
12 4 8 13 20 29 0.690 1014 1084 0.935
6 ROTA KOLEJİ 12 4 8 10 16 30 0.533 918 1042 0.881
7 SERAMİKSAN 12 2 10 8 13 32 0.406 945 1070 0.883
8 AKHİSARGÜCÜ 12 1 11 4 6 34 0.176 742 966 0.768

Türkiye Voleybol Ligi Kadınlar 2. Ligi 9.Grup 2021-2022 Sezonu Fikstürü

Tarih Saat Salon Adı Ev Sahibi (A) Misafir (B) Sonuç
HAFTA : 1
30.10.2021 14:00 Manisa-Akhisar AKHİSAR BLD. SPORTİF FAALİYETLER 2 3 ROTA KOLEJİ (20-25) (19-25) (25-23) (25-19) (8-15)
30.10.2021 16:00 Manisa-Akhisar AKHİSARGÜCÜ 0 3 SALİHLİ BLD. (15-25) (10-25) (10-25)
31.10.2021 18:00 İzmir-Balçova ALTEKMA ALTINORDU 3 0 SERAMİKSAN (25-13) (25-15) (25-21)
31.10.2021 14:00 İzmir-Torbalı TORBALI BLD. 3 0 TURGUTLU BLD. (25-18) (26-24) (25-22)
HAFTA : 2
7.11.2021 14:00 İzmir-Gaziemir ROTA KOLEJİ 0 3 TORBALI BLD. (13-25) (19-25) (17-25)
7.11.2021 14:00 Manisa-Salihli Atatürk SALİHLİ BLD. 3 1 ALTEKMA ALTINORDU (25-19) (25-11) (24-26) (29-27)
7.11.2021 14:00 Manisa-Turgutlu Yıldırım Beyazıt TURGUTLU BLD. 3 0 AKHİSARGÜCÜ (25-12) (25-12) (25-19)
7.11.2021 16:00 Manisa-Turgutlu Yıldırım Beyazıt SERAMİKSAN 1 3 AKHİSAR BLD. SPORTİF FAALİYETLER (23-25) (23-25) (25-17) (17-25)
HAFTA : 3
13.11.2021 15:00 Manisa-Akhisar AKHİSAR BLD. SPORTİF FAALİYETLER 2 3 SALİHLİ BLD. (25-22) (17-25) (25-21) (20-25) (7-15)
14.11.2021 14:00 İzmir-Balçova ALTEKMA ALTINORDU 2 3 TURGUTLU BLD. (14-25) (25-23) (23-25) (25-18) (12-15)
14.11.2021 14:00 İzmir-Gaziemir ROTA KOLEJİ 3 2 SERAMİKSAN (28-30) (23-25) (25-19) (25-22) (16-14)
14.11.2021 14:00 İzmir-Torbalı TORBALI BLD. 3 0 AKHİSARGÜCÜ (25-18) (25-21) (25-16)
HAFTA : 4
20.11.2021 16:00 Manisa-Akhisar AKHİSARGÜCÜ 0 3 ALTEKMA ALTINORDU (17-25) (15-25) (23-25)
21.11.2021 14:00 Manisa-Salihli Atatürk SALİHLİ BLD. 3 0 ROTA KOLEJİ (25-19) (25-10) (25-17)
21.11.2021 14:00 Manisa-Turgutlu Yıldırım Beyazıt TURGUTLU BLD. 3 0 AKHİSAR BLD. SPORTİF FAALİYETLER (25-21) (25-20) (25-18)
21.11.2021 16:00 Manisa-Turgutlu Yıldırım Beyazıt SERAMİKSAN 1 3 TORBALI BLD. (20-25) (19-25) (25-20) (8-25)
HAFTA : 5
27.11.2021 15:00 Manisa-Akhisar AKHİSAR BLD. SPORTİF FAALİYETLER 3 0 AKHİSARGÜCÜ (25-18) (25-18) (25-19)
28.11.2021 14:00 İzmir-Gaziemir ROTA KOLEJİ 1 3 TURGUTLU BLD. (25-27) (25-23) (16-25) (16-25)
28.11.2021 14:00 İzmir-Torbalı TORBALI BLD. 2 3 ALTEKMA ALTINORDU (25-21) (25-19) (21-25) (19-25) (12-15)
28.11.2021 16:00 Manisa-Turgutlu Yıldırım Beyazıt SERAMİKSAN 0 3 SALİHLİ BLD. (21-25) (17-25) (29-31)
HAFTA : 6
4.12.2021 16:00 Manisa-Akhisar AKHİSARGÜCÜ 2 3 ROTA KOLEJİ (23-25) (21-25) (25-17) (25-23) (8-15)
5.12.2021 18:00 İzmir-Balçova ALTEKMA ALTINORDU 3 1 AKHİSAR BLD. SPORTİF FAALİYETLER (25-22) (25-20) (18-25) (25-19)
5.12.2021 14:00 Manisa-Salihli Atatürk SALİHLİ BLD. 3 2 TORBALI BLD. (25-20) (25-20) (14-25) (13-25) (15-8)
5.12.2021 14:00 Manisa-Turgutlu Yıldırım Beyazıt TURGUTLU BLD. 3 0 SERAMİKSAN (25-15) (25-23) (25-23)
HAFTA : 7
11.12.2021 15:00 Manisa-Akhisar AKHİSAR BLD. SPORTİF FAALİYETLER 0 3 TORBALI BLD. (15-25) (22-25) (15-25)
12.12.2021 14:00 İzmir-Gaziemir ROTA KOLEJİ 0 3 ALTEKMA ALTINORDU (22-25) (14-25) (21-25)
12.12.2021 14:00 Manisa-Salihli Atatürk SALİHLİ BLD. 3 0 TURGUTLU BLD. (25-19) (25-20) (25-16)
12.12.2021 16:00 Manisa-Turgutlu Yıldırım Beyazıt SERAMİKSAN 3 1 AKHİSARGÜCÜ (26-24) (25-21) (25-27) (25-20)
HAFTA : 8
9.01.2022 14:00 Manisa-Salihli Atatürk SALİHLİ BLD. 3 0 AKHİSARGÜCÜ (25-22) (25-18) (25-12)
9.01.2022 14:00 Manisa-Turgutlu Yıldırım Beyazıt TURGUTLU BLD. 3 2 TORBALI BLD. (19-25) (25-19) (25-22) (23-25) (15-11)
9.01.2022 16:00 Manisa-Turgutlu Yıldırım Beyazıt SERAMİKSAN 0 3 ALTEKMA ALTINORDU (18-25) (17-25) (19-25)
18.01.2022 16:30 İzmir-Gaziemir ROTA KOLEJİ 2 3 AKHİSAR BLD. SPORTİF FAALİYETLER (19-25) (25-18) (25-23) (20-25) (9-15)
HAFTA : 9
15.01.2022 14:00 Manisa-Akhisar AKHİSARGÜCÜ 0 3 TURGUTLU BLD. (22-25) (24-26) (15-25)
15.01.2022 16:00 Manisa-Akhisar AKHİSAR BLD. SPORTİF FAALİYETLER 3 2 SERAMİKSAN (25-23) (26-24) (20-25) (24-26) (15-13)
16.01.2022 16:00 İzmir-Balçova ALTEKMA ALTINORDU 3 2 SALİHLİ BLD. (25-12) (17-25) (19-25) (25-14) (15-9)
25.01.2022 19:00 İzmir-Torbalı TORBALI BLD. 3 0 ROTA KOLEJİ (25-15) (25-17) (25-13)
HAFTA : 10
22.01.2022 16:00 Manisa-Akhisar AKHİSARGÜCÜ 0 3 TORBALI BLD. (20-25) (19-25) (14-25)
23.01.2022 14:00 Manisa-Salihli Atatürk SALİHLİ BLD. 3 0 AKHİSAR BLD. SPORTİF FAALİYETLER (25-17) (25-23) (25-14)
23.01.2022 14:00 Manisa-Turgutlu Yıldırım Beyazıt TURGUTLU BLD. 0 3 ALTEKMA ALTINORDU (19-25) (18-25) (17-25)
23.01.2022 16:00 Manisa-Turgutlu Yıldırım Beyazıt SERAMİKSAN 3 1 ROTA KOLEJİ (25-17) (25-19) (18-25) (26-24)
HAFTA : 11
29.01.2022 14:00 Manisa-Akhisar AKHİSAR BLD. SPORTİF FAALİYETLER 2 3 TURGUTLU BLD. (25-21) (25-18) (19-25) (19-25) (17-19)
30.01.2022 16:00 İzmir-Balçova ALTEKMA ALTINORDU 3 0 AKHİSARGÜCÜ (25-18) (25-21) (25-9)
30.01.2022 14:00 İzmir-Gaziemir ROTA KOLEJİ 0 3 SALİHLİ BLD. (13-25) (16-25) (23-25)
30.01.2022 14:00 İzmir-Torbalı TORBALI BLD. 3 0 SERAMİKSAN (27-25) (25-22) (25-9)
HAFTA : 12
5.02.2022 19:00 Manisa-Akhisar AKHİSARGÜCÜ 3 1 AKHİSAR BLD. SPORTİF FAALİYETLER (16-25) (25-18) (25-19) (25-22)
6.02.2022 18:00 İzmir-Balçova ALTEKMA ALTINORDU 1 3 TORBALI BLD. (25-20) (18-25) (21-25) (19-25)
6.02.2022 14:00 Manisa-Salihli Atatürk SALİHLİ BLD. 3 1 SERAMİKSAN (25-15) (18-25) (25-16) (28-26)
6.02.2022 14:00 Manisa-Turgutlu Yıldırım Beyazıt TURGUTLU BLD. 0 3 ROTA KOLEJİ (16-25) (22-25) (20-25)
HAFTA : 13
12.02.2022 15:00 Manisa-Akhisar AKHİSAR BLD. SPORTİF FAALİYETLER ALTEKMA ALTINORDU
13.02.2022 14:00 İzmir-Gaziemir ROTA KOLEJİ AKHİSARGÜCÜ
13.02.2022 14:00 İzmir-Torbalı TORBALI BLD. SALİHLİ BLD.
13.02.2022 16:00 Manisa-Turgutlu Yıldırım Beyazıt SERAMİKSAN TURGUTLU BLD.
HAFTA : 14
19.02.2022 Manisa-Akhisar AKHİSARGÜCÜ SERAMİKSAN
20.02.2022 İzmir-Balçova ALTEKMA ALTINORDU ROTA KOLEJİ
20.02.2022 İzmir-Torbalı TORBALI BLD. AKHİSAR BLD. SPORTİF FAALİYETLER
20.02.2022 Manisa-Turgutlu Yıldırım Beyazıt TURGUTLU BLD. SALİHLİ BLD.

Torbalı Voleybol Spor Salonu Nerede?
Telefonu : 0 232 856 37 51
Adresi : Murat Bey Mahallesi Torbalı

Torbalı Voleybol Spor Salonu Konumu :

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer İçerikler

Yorum Ekle