Dilek Gurme Kasap Nerede? Nasıl Gidilir?

Dilek Gurme Steak Kasap

Dilek gurme kasap tecrübesi ve titiz çalışma prensiplerinden taviz vermeden, her zaman dana, kuzu ürünlerini en özel şekilde işleyerek hızlı dağıtımını yapmaktadır.

Ayrıca her isteğe uygun özellik ve büyüklükte dana bonfile dana antrikot, dana kotrafile, dana nuar, dana tbone, dana assado, dana flenk, dana brisket gibi özel ürünleri TOPTAN ve parakende satışı ile İzmir’de müşterilerine hizmet vermektedir.

Et ve et mamüllerinde genelde lezzetin hep aynı olacağı düşünülse de, bu tadın kaynağı hayvanların yetiştiği bölgenin coğrafi konumu başta olmak üzere aldıkları besin türü ve bekletme koşulları dahil bir çok faktör lezzet değişiminde rol oynamaktadır. DİLEK GURME KASAP gerek sağlıklı gerekse hijyen kurallarına uygun lezzet ve görünüm bakımından en iyi eti müşterilerine sunmak için olumsuz faktörleri minimum seviyeye indirerek müşterilerine hizmet vermeyi hedef edinmiştir.

Et toplumsal olarak en temel besin kaynağımızdır. Her öğünde, binlerce çeşitte eti tüketebiliyoruz. Ete olan rağbet, aynı zamanda kaliteli ve kalitesiz et konusunda da toplum olarak belirli bir bilincimizin oluşmasını sağlıyor. Bu yüzden de kaliteye ve güvenilirliğe özen veriyoruz. İzmir Torbalı Ayrancılar’da faaliyet gösteren Dilek Gurme Kasap bu alanda büyük bir boşluğu dolduruyor, yola çıktığımız ilk günden bu yana kalitenin ve güvenin adresi olmayı başarıyoruz. Bölgemizin en çok tercih edilen kasabı olsak da başarılarımızı yeterli görmüyor, daima daha iyisini sunmaya çabalıyoruz.

Dilek Gurme Kasap, İzmir hayvancılık sektörünün öncü ve örnek firması olarak yenilikçi, kaliteli, güvenilir, uygun fiyatlı uygulamaların merkezi olmayı esas almaktadır. Dilek Gurme Kasap olarak sürekli değişen ve gelişen yaşam şartlarına en uygun karşılığı vermek adına bizler de kendimizi yeniliyoruz. Özellikle de teknoloji alanında meydana gelen gelişmeleri yakından izliyoruz. Oldukça kısa sürede sistemimize entegre ediyor, her zaman en modern çözümlerin ve tesislerin merkezi oluyoruz.

Dilek Gurme Kasap, her biri alanında uzman, deneyim sahibi, işini severek ve büyük bir özveriyle yapan bir kadroya sahibiz. Dilek Gurme Kasap’ın bütün personelleri işlerini severek yaparken aynı zamanda gelişime açık bir yapı sergilemekte, sürekli kendilerini geliştirmekten çekinmemektedirler. Bütün bunlar da müşterilerimize dünya standartlarında hizmetler olarak dönmektedir. Dilek Gurme Kasap, kaliteli ürünleri uygun fiyatla sizlerin tercihine sunmaktadır.

Dilek Gurme Kasap Bazı Ürünleri :

  • Özel Besi Ürünler
  • Manda Ürünleri
  • Dry Aged Prime
  • Dry Aged Prime Plus
  • Dry Aged Prime Plus Plus
  • Dana Ürünleri
  • Kuzu Ürünleri
  • Şarküteri & Mandıra
  • Adak / Kurbanlık

Dilek Gurme Kasap Çalışma Saatleri :

Pazartesi Kapalı
Salı : 09:00–21:00
Çarşamba : 09:00–21:00
Perşembe : 09:00–21:00
Cuma : 09:00–21:00
Cumartesi : 09:00–21:00
Pazar : 09:00–21:00

Dilek Gurme Kasap

Adresi : Fevzi Çakmak Mahallesi Barış Manço Caddesi  No : 96/A Ayrancılar Torbalı İzmir
Telefonu : 0 232 332 0 113

Dilek Gurme Kasap Konumu :

sponsorlu bağlantılar

Benzer İçerikler

Yorum Ekle